Oddelovac


MAD Sessions - Umění & inovace

MAD Sessions - Umění & inovace

15. května19:00 - 22:00Tusarova 31 (VNITROBLOCK), 170 00, Praha 7 - Holešovice
Zdarma
Více informací zde

MAD Sessions (Music-Art-Dance) je pravidelným setkáním všech freelance umělců, kreativních duší a milovníků umění, kteří cítí potřebu se inspirovat, vzdělat, objevit možnou spolupráci nebo si prostě popovídat s mistry ve svém umění. ALE POZOR!

Tento měsíc budeme propojovat svět umění, kreativy, podnikání a technologií... Protože inovacemi by se neměli zabývat jenom velké společnosti a kreativní by neměli být jenom zapálení umělci.

Jste PODNIKATEL, FREELANCER nebo MANAŽER firmy a chcete zjistit, kde hledají nápady a inspiraci umělci? Jak vypadá jejich kreativní pracovní proces a jak to použít pro váš byznys?

Nebo jste UMĚLEC a chcete zjistit, jaké metody využívají vaši kolegové nebo naopak lidi z firemního prostředí? Jak využít technologií a dalších možností moderní doby pro váš růst?

PROGRAM:
Těšit se můžete na rozhovory s hosty, kterým inovativní přístup k práci není cizí. Součástí bude taky bohatý doprovodný program a networkigový jam. 

 
POTVRZENÍ HOSTÉ:
 
Jindřich Fialka - mentor, zakladatel dizajnerské značky Contiqua a společnosti Q Designers, profesionální "nakopávač" nových myšlenek.
TMBK (Tomáš Břínek) - grafik, hudebník a autor koláží, které dělají vítr na českých sociálních sítích.
Losers Cirque Company - úplný top z českých uměleckých souborů. Seskupení herců, tanečníků a akrobatů zaměřených na produkci novocirkusových představení.
 
Moderuje tanečník, choreograf a herec J.k. Sanchez. Těšit se můžete i na doprovodnítaneční light show od Aliatrix

Akce se bude odehrávat v kreativním centru Holešovic - VNITROBLOCKU.← zpět na všechny události