Oddelovac


Tomáš Bartl: Jak odhalit potřeby zákazníků a najít k nim smysluplné technologie

Tomáš Bartl: Jak odhalit potřeby zákazníků a najít k nim smysluplné technologie

14. května15:30 - 16:15Forum Karlín, Pernerova 51, 186 00 Praha 8-Karlín
Zdarma
Více informací zde

Speaker: Tomáš Bartl

Technologie vám mohou dát zásadní, a možná dokonce rozhodující náskok před konkurencí. Pokud ale neřeší reálné potřeby lidí, samy o sobě vás nezachrání. Firmy se často zamilují do technologie, aniž by přesně věděly, v čem jim může pomoci. Zda je to technologie, která přinese klientům to, co potřebují a za co jsou ochotni platit.

Pokud je to případ i vaší firmy, přijďte na workshop Tomáše Bartla, který vám ukáže, jak odhalit potřeby vašich zákazníků a k nim najít smysluplné technologie. Že to není vždy jednoduché, hezky ilustruje populární „městská legenda“. Podle ní NASA v šedesátých letech vynaložila miliony dolarů na to, aby vědci vymysleli propisku, která by fungovala i v nulové gravitaci. To se jim nakonec za vynaložení velkého úsilí a finančních prostředků povedlo. Zatímco jejich sovětští kolegové dali kosmonautům obyčejné tužky, které vyřešily problém téměř stejně za zlomek nákladů. :-)

Úsměvné, pokud to zrovna nejsou vaše miliony investované do technologie, která řeší už dávno vyřešený (případně nikdy neexistující) problém. Těšíme se na vás.  ← zpět na všechny události