Oddelovac


EdTech Inovace 2018

EdTech Inovace 2018

16. května15:00 - 19:00Nárožní 9A, Praha 5
Zdarma
Více informací zde

EdTech je nový FinTech a bezpochyby na prahu toho stát se bilion dolarovým byznysem. Představte si exkurzi do období druhé světové války nebo na operační sál, kde právě probíhá operace páteře prostřednictvím virtuální reality, testové hry, ve kterých sbíráte odznaky a soutěžíte se spolužáky nebo chatbota, který bude Vaším novým studijním oddělením.

Gamifikace, využití internetu věcí, umělá inteligence, virtuální a rozšířená realita ve vzdělávání, učící se online komunity, cloudové služby, LMS, to jsou hlavní témata našeho panelu EdTech Inovace 2018!

Do panelové diskuze jsme pozvali ty, kteří k trendům v oblasti digitalizace vzdělávání mají co říct (Jan Kučeřík z iskolstvi.cz, Karel Klatovský z Microsoft, Jan Louda z iotlaborator.cz, Jakub Stejskal z Asociace virtuální a rozšířené reality, Ondřej Zukal z Digiskills, Ondřej Neumajer a další)! Hlavním hostem panelu je Michal Juhás. Michal založil firmy v Čechách, Thajsku a na Slovensku. Největší z nich – asijské HotelQuickly - má ročný obrat okolo 100 mil dolarů. V současné době se věnuje hlavně společnosti EdTech Labs, kde buduje tým a podhoubí pro nové EdTech startupy.

 

Nechceme o technologiích jen mluvit, chceme, abyste je sami zažili v našem showroomu VŠEM (VR, Virtubio, IoTLaboratoř, ChatBotLab, TJBot a další)!

Termín: 16. 5. 2018, od 15:00 do 19:00 hodin

od 15:00 otevřený showroom

od 16:00 do 18:00 probíhá panelová diskuze

od 18:00 do 19:00 otevřený showroom

Místo: VŠEM, Nárožní 9A, Praha 5← zpět na všechny události