Oddelovac


MindfulnessCON 2018: Největší konference z oblasti všímavosti a zvládání stresu v ČR a na Slovensku

MindfulnessCON 2018: Největší konference z oblasti všímavosti a zvládání stresu v ČR a na Slovensku

19. května9:30 - 18:30DUP39: Charvátova 39, Praha 1
480 CZK
Více informací zde

Srdečně Vás zveme na třetí konferenci mindfulness (všímavosti) v ČR a na Slovensku MindfulnessCON 2018. Všímavost představuje praktickou cestu, jak lépe zvládat stres, komunikaci a další psychické výzvy v našem životě.

Slogan letošní konference zní The Mindful Revolution is Here.  Ještě před pár lety u nás byla všímavost téměř neznámým pojmem. Dnes již úspěšně proniká do většiny oblastí naší společnosti. Všímavost je například součástí osnov na několika univerzitách a školách, roste zájem ve firemním prostředí, psychoterapeutické praxi, zdravotnictví i nápravných zařízeních. Máme za sebou také první tuzemské publikované výzkumy, které potvrdily, že i v našich podmínkách pomáhá praxe všímavosti výrazně snižovat stress, zvládat náročné životní situace a přispívá k rozvoji paměti, sebe-laskavosti i empatie.​

Pojďme to tedy společně oslavit. Máme velikou radost z toho, že na celodenní akci vystoupí přes 20 účinkujících (informace o účinkujících naleznete níže). Můžete se těšit na zkušené matadory všímavosti, ale také na další zajímavé řečníky, kteří program obohatí o další související témata jako je laskavost, gamifikace, pozitivní psychologie, či kritické myšlení.

Akce proběhne v prostorném a industriálním DUP39 na Národní třídě v Praze (www.dup39.cz).  MindfulnessCON 2018 tedy bude větší a neformálnější než předešlé ročníky. Celým dnem nás bude provázet jednotný program, který bude složený v patnáctiminutových přednášek a workshopů. Bude to tedy doslova den nabitý všímavostí a inspirací. Máme také v plánu do programu zapojit arteterapeutickou výstavu a hudební produkci.

Maximální kapacita akce je 250 lidí. Doporučujeme Vám proto včasnou registraci na našem webu zde: http://www.mindfulnessclub.cz/mindfulnesscon

Těšíme se na Vás.← zpět na všechny události