Oddelovac


CA Open Day - Modern Software Factory

CA Open Day - Modern Software Factory

16. května14:00 - 18:00CA Technologies, V Parku 2308/8, Praha 4
Zdarma
Více informací zde

Vyberte si z pestré nabídky workshopů, přijďte na jeden nebo všechny, rádi Vás uvidíme.

14:00 - 14:45 STEM: programování pro malé i velké

O programování převážně nevážně. Jaké jsou tradiční a netradiční možnosti začít s programováním. Je programování pro všechny ? Lze začít programovat hravou formou v dětském věku ? Po prezentaci proběhne mini výstavka her a stavebnic, včetně Lego Mindstorms.

15:00 - 15:45 vTDM: 

vTDM poskytuje Test Data Inženýrům šikovný nástroj, který jim umožní rychlý přístup k testovacím datům. Namísto toho aby Testeři sdíleli stejný zdroj dat, mohou přistupovat k vlastním virtuálním kopiím testovacých dat, aniž by uzamkli data pro jiné testery. Každý klon datového zdroje je k dispozici téměř okamžitě a prakticky nezabírá žádný prostor. Více prostoru je zbráno pouze tehdy, když Tester mění data. Kopie dat lze automaticky připojit k instanci SQL Serveru. Použití vTDM minimalizuje dobu trvání testu, požadavky na datové úložiště, výpočetní režiji a tím i celkové náklady.

16:00 - 16:45 Virtualizace – Nová cesta pro vývoj

Co je Service Virtualization, kde ji použít a co přináší? Cílem prezentace je vysvětlit smysl konceptu service virtualization, jeho výhody a jeho úskalí - a to zejména během procesu vývoje a continuous integration. Základní principy a techniky použití virtualizace budou demonstrovány na praktickém příkladu.

17:00 - 17:45 R&D Testing

Jaké jsou kvalitativní úrovně a přístupy k testování, které dovednosti jsou k nim potřebné a kdo je může dělat? Testování se v praxi R&D často vyznačuje koncentrací na různé techniky testování, ale ignoruje disciplíny a metody které mohou testování zvednout na vyšší kvalitativní úroveň. Tato prezentace vám ukáže vyšší mety, jichž se v kvalitě dá dosáhnout.← zpět na všechny události