Oddelovac


Business snídaně DIGITALIZACE PROCESŮ VE FIRMÁCH

Business snídaně DIGITALIZACE PROCESŮ VE FIRMÁCH

17. května8:00 - 11:00Křenová 409/52, Brno
590 CZK
Více informací zde

 

Co hýbe dnešním světem? Pro ty, co nechtějí být převálcováni konkurencí, je to otázka z kategorie být či nebýt. Na rozdíl od známého dramatu máme jasnou odpověď. Světem hýbe digitalizace všech odvětví lidské činnosti, cloudová řešení a tzv. průmysl 4.0. Digitalizace procesů ve firmách přináší významnou konkurenční výhodu. Nejde o pomíjivý módní trend nebo snad plané řeči. Digitalizace má konkrétní exaktně vyčíslitelné přínosy.

Všeho nechte a jděte se projít po vaší firmě. Možná se tam skrývá značný a nevyužitý potenciál, kterého jste si dosud nevšimli. Business snídaně na téma DIGITALIZACE PROCESŮ VE FIRMÁCH vám nabízí příležitost, jak takový potenciál odkrýt a zúročit. Pokusíme se společně zjistit, zdali neplýtváte stávajícími procesy drahocenný čas a energii. Nejen výrobní, ale i ostatní postupy ve firmě si zaslouží nový pohled na věc. Odložme tužky a papíry. Stojíme přece na prahu digitální revoluce. Bez inovací a zefektivnění procesů ztrácíte konkurenční výhodu do budoucnosti.

ČEMU SE BUDEME VĚNOVAT

- Rekombinantní inovace

- Využívání chytrých mobilních zařízení v osobním životě versus v pracovním životě

- Potenciál pro digitalizaci

- Digitalizace ve výrobě a v dopravě

- Bezpapírová výroba - ukázka reálných aplikací

- Přínosy a rizika

BUSINESS SNÍDANĚ

Poslech teoretických přednášek bez reálného přínosu je ztráta času. My jsme proto zvolili praktický formát business snídaně, při které si ukážeme reálný dopad inovací na firmy. V následné diskuzi se budete moci aktivně zapojit. Pokládat nejrůznější dotazy k tématu nebo inspirovat svými zkušenostmi ostatní. To vše v neformální a přátelské atmosféře, spolu s vynikající kávou a hromadou skvělého jídla.

Akci pořádá společnost Bezones, a.s. ve spolupráci s B2A Software Development s.r.o. a za organizační a mediální podpory společností SOVA STUDIO a SOVA NET.← zpět na všechny události