Oddelovac

Odborné semináře v rámci veletrhu Týdne inovací

Zde se můžete přihlásit na odborné semináře konané v rámci veletrhu Týdne inovací 2018. Vstup je obsažen v rámci vstupenky na veletrh.

← zpět na hlavní stránku

VstupenkaUmělá inteligence jako vhled do budoucnosti vašeho businessu

14. května16:30 - 17:15 Zdarma

Explozivní růst objemu dat a nové výzvy pro management. Limity klasických lineárních modelů a vysvětlení principů NeuralRules. Příklady toho, kde a jak bylo s NeuralRules dosaženo vynikajících výsledků. Výhled do budoucnosti prediktivních analýz.

Seminář HARDWARIO

14. května14:30 - 15:15 Zdarma

Internet věcí a Průmysl 4.0 jsou fenoménem poslední doby a není týdne, aby na tato témata neprobíhaly konference nebo hackathony. Otázkou je, proč většina účastníků těchto akcí sama nemá chytrou domácnost nebo kancelář a ve svém podniku o digitalizaci pouze přemýšlí... Na semináři si proto ukážeme, jak jde snadno, rychle a s nízkými náklady ověřovat koncepty a nastartovat IoT projekty pomocí stavebnice BigClown. Představíme reálné projekty a společně si postavíme jeden IoT prvek.

Seminář UNIPETROL

14. května13:30 - 14:15 Zdarma

Michael Londesborough is a British research scientist currently working in the Czech Republic. He is the brand ambassador and honorary advisor on innovations for the Unipetrol Group, the general partner of Innovation Week. Unipetrol is a leading refinery and petrochemical group in the Czech Republic and a key producer of polymers in Central and Eastern Europe. Michael speciliazes in boron hydride chemistry, the use of boron hydrides in semi-conductor fabrication, and he is the discoverer of the first boron hydride laser.

Tomáš Bartl: Jak odhalit potřeby zákazníků a najít k nim smysluplné technologie

14. května15:30 - 16:15 Zdarma

Technologie vám mohou dát zásadní, a možná dokonce rozhodující náskok před konkurencí. Pokud ale neřeší reálné potřeby lidí, samy o sobě vás nezachrání. Firmy se často zamilují do technologie, aniž by přesně věděly, v čem jim může pomoci. Zda je to technologie, která přinese klientům to, co potřebují a za co jsou ochotni platit. Pokud je to případ i vaší firmy, přijďte na workshop Tomáše Bartla, který vám ukáže, jak odhalit potřeby vašich zákazníků a k nim najít smysluplné technologie. Že to nen

Modern Software Factory

14. května11:30 - 12:15 Zdarma

Vše co potřebujete pro transformaci procesu vývoje software a dosažení klíčových atributů provozu moderních aplikací: vysokého výkonu, konzistentní kvality, maximální automatizace a efektivního využití zdrojů.

Nastartujte své inovace s finanční podporou EU

14. května15:30 - 16:15 Zdarma

Seznámíme účastníky s možnostmi zvýhodněných úvěrů pro firmy s podporou EU. Ukážeme příklady, jak dosáhnout na tyto výhodné finance v českých bankách. Úspěšný příběh projektu představí firma Frusack.

DISRUPTING FROM INSIDE OUT ? leading internal transformation

14. května14:30 - 15:15 Zdarma

Big corporate at the crossroad. How to transform internally to boost innovation and be closer to the consumer? Lessons learned and start of the novel journey.

Otevřené bankovnictví. Hrozba nebo příležitost pro vás?

14. května12:30 - 13:15 Zdarma

Letos v lednu jsme v tichosti vkročili do nové éry, v níž se změní banky, stejně jako způsob, jak nakládáme s penězi. Peněžní ústavy se otevírají spolupráci s vývojáři chytrých technologií. Změní to svět bank tak radikálně, jako se změnil svět chytrých telefonů? A co to znamená pro vaši firmu? Petr Gába je leadrem korporátních inovací pro otevřené bankovnictví Erste group. Česká spořitelna patří ve vývoji otevřeného bankovnictví nejen k tuzemské, ale i světové špičce, což potvrdila i nedávná studie prestižní německé konzultační firmy Innopay, která srovnávala 28 světových bank.

Inovace - moderní vojenské technologie s finanční podporou EU

14. května16:30 - 17:15 Zdarma

Finanční podpora #EU výzkumu a vývoje, moderních technologií pro obranný průmysl

Komunity jako zdroj inovací

14. května11:30 - 12:15 Zdarma

Daniel Franc v Google vede v roli Global Program Managera mezinárodní tým.

WILL HUMAN RESOURCES BE REPLACED BY ARTIFICIAL INTELLIGENCE? WHAT CAN IT DO NOW, WHAT CAN IT NOT DO YET?

14. května13:30 - 14:15 Zdarma

Petr Baudiš je oborník na AI, spoluzakladatel Startupu Rossum, který vyvýjí AI pro čtení dokumentů. První produkt "Elis" vyčítá informace z faktur. Je jeden z autorů Git, vybudoval AI systém pro stolní hru Go, vytvořil algoritmy pro pochopení textu soupeřící s neuronovými sítěmi Facebooku.

New Tech for Beautiful Ideas

14. května17:30 - 18:15 Zdarma

It is an exciting time with such amazing technologies like AI, IoT, Blockchain and even Quantum. The tech is cool, but what is most exciting is the innovative solutions the tech allows us to create. We'll also discuss what you might see next in these fields.

ODPOČET NA VÝZKUM A VÝVOJ NEBO DOTACE? OBOJÍ. DOTACE 'ASAP', ODPOČET 'FOREVER'.

14. května10:30 - 11:15 Zdarma

Ať jste ?start up? nebo ?old school?, bez zdrojů to nejde. Inovace je třeba financovat. A ty zdroje, pokud mluvíme o veřejných, jsou pro firmy dva. Daňový odpočet a dotace. Jak je nejlépe využít? Jaká jsou jejich rizika? A utahují se v dotacích kohoutky a v odpočtu šrouby? Nebo je to jen mediální masáž a jedeme dál?

Odborný seminář Fuckup Nights Prague

14. května09:30 - 10:15 Zdarma

Podvratný inovátor a městský hacker Tomáš Studeník vás provede novým přístupem k podnikání a životu založeným na případových studiích více než 150 byznysových projektů, co v Čechách krachly. Tomáš organizuje od roku 2014 v ČR FuckUp Nights (www.fuckupnights.cz), kde se veřejně a narovinu mluví o tom, co se nepovedlo. Tomáš také pořádád celosvětové inovační maratony CEE Hacks (www.ceehacks.com) zaměřené na mobilitu, energetiku, zdraví a sociální inovace.

Informace jako největší konkurenční výhoda ? vědět znamená být napřed!

14. května10:30 - 11:15 Zdarma

Informace a znalosti pohání současný svět, ale opravdu víte, jaké informace máte uloženy a umíte je aktivně spravovat a využít? Víte, co všechno Vaše data obsahují? Přijďte se podívat a poslechnout si, jak mít svoje data pod kontrolou, jak z nich vytěžit maximum pro Váš business a jak být v souladu s novou legislativou. Ukážeme Vám jednoduché možnosti, jak být napřed!

AKADEMICI-PODNIKATELÉ: JAK PROMĚNIT ZNALOSTI NA BUSINESS

14. května17:30 - 18:15 Zdarma

O zakládání a problematice spin-off a startup firem na univerzitách. Jak výsledky vědy a výzkumu komercionalizovat a proměnit v podnikání? Jak založit na univerzitě spin-off firmu anebo startup? Konkrétní know-how a praktické zkušenosti představí odborník na transfer znalostí Vojtěch Kadlec ze společnosti UNICO.AI. Součástí semináře pro vědecké a výzkumné pracovníky, doktorandy i řadové aktivní studenty bude diskuse.

Jak personalizovat zakaznicku skusennost v digitalním svete pomocí WiFi

14. května09:30 - 10:15 Zdarma

Vytvářejte loajalitu zákazníků tím, že poskytnete zkušenost, která je skutečně personalizovaná a relevantní. Naše nástroje přináší cenné poznatky vo forme štatistik, které pomáhají v pochopení chování zákazníků na síti, vytvářejí personalizované přihlasovací portály a obohacují mobilní aplikace.